2020 Can-AM X3 Turbo RR z układem wydechowym Agency Power i VR Tuned ECU flash.

Firma Can-AM produkuje jedne z najlepszych na rynku high-performance UTVs . Na jej lini z 2020 roku Can-AM zaprezentował nowy model Turbo RR z wyjściową mocą 195KM porównując do poprzednich modeli, które posiadały moc 172KM. Osiągnęli taki skok wykorzystując większą turbo sprężarkę, wtryski, interculer, MAP sensor i nową kalibrację ECU.

Kluczem jednak było wykorzystanie większej Turbo Sprężarki, która w zdecydowanym stopniu przyczyniła się do ogólnego tuningu Can-AMa X3. Z testów wynika iż modele Turbo RR z naszym VR Tuned ECU flash są w stanie wygenerować około 225KM. Jest to naprawdę imponujący wynik tym bardziej, że owa modyfikacja może zostać wykonana w niecałe 10 minut.

VR Tuned ECU flash dla modeli 2020 Turbo RR podnosi ich moc poprzez takie ustawienia jak-zwiększenie ciśnienia doładowania, dostosowanie zapłonu rozrządu, dokładne dawkowanie paliwa. Gdzie w standardowych samochodach ciśnienie skacze miedzy 18-21psi z naszym VR Tuned ECU flash utrzymuje się na stałym 22.5psi.

Inne modyfikacje w tym specyficznym X3 to układ wydechowy Agency Power zbudowany z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada funkcję valvetronic wprowadzając spaliny w ruch rotacyjny uruchamiany natomiast jest za pomocą przełącznika.

Jak można zauważyć na grafikach poniżej tylko z tymi dwoma modyfikacjami Can-am Turbo RR X3 został podniesiony na zupełnie inny poziom performance.

  • Moc wyjściowa: 195KM
  • Moc podniesiona poprzez VR Tuned ECU 225KM
  • Moc podniesiona wraz z układem wydechowym Agency Power 230KM+

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy dziekujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.