Jak zainstalować ECU Tuned do BMW M3 Competition F80

BMW M3 przez dekady była i ciągle jest jedną z najwspanialszych sportowych sedanów. Obecna seria F8X oferuje dużo bardziej zaawansowaną M3 aniżeli kiedykolwiek lecz entuzjaści ciągle pragną czegoś więcej. Wraz z innowacjami turbodoładowanych silników rosną również możliwości ich tuningu.

Gdzie w starszych modelach M3 nie wiele można było zdziałać aby uzyskać większą moc używając aftermarketowych części, w nowym F80 M3 jest to stosunkowo łatwe osiągając zdumiewające efekty. I tutaj pojawia się VR Tuned. W innych rozwiazaniach tuningowych modyfikacje tego typu wymagają otwartego ECU. Z naszym VR tuned wszystko ładowane jest poprzez port OBD czyniąc go łatwym w obsłudze, gdzie jesteś w stanie podłączyć go na podjeździe swojego domu.

  • redukuje turbo dziury
  • zwiększa moc
  • abdejtuje układy wydechowe
  • poprawia czułość dodawanego gazu
  • i wiele więcej…

Musisz tylko zainstalować VR Tuned software i podążać za instrukcją, cały proces nie powinien trwać dłużej niż 30 minut. Jeśli będziesz potrzebował możesz cofnać wszystko do ustawień fabrycznych.

Poza dużym wzrostem mocy nasz VR Tuned ECU Flash poprawia czułość dodawanego gazu oraz redukuje turbo dziury. Można nim abdejtować sportowe układy wydechowe lub zmienić np. wyświetlacz w desce rozdzielczej ale to tylko przykłady VR Tuned ECU Flash ma dużo więcej do zaoferowania.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.