FK8 Honda Civic Type R z VR Tuned ECU Flash na częściach Bolt-Ons! ile koni uzyskaliśmy?

Jak już powszechnie wiadomo testujac w przeszłości FK8 Civic Type R ma niesamowite możliwości uzyskiwania mocy. Bez żadnych modyfikacji jest stosunkowo łatwo podnieść ją o 50KM po przez VR Tuned ECU Flash. Wszystkie testy które wykonywaliśmy w przeszłości oparte były głównie na standardowej wersji FK8. Po tym jak zdecydowaliśmy się przeprowadzić je z częściami Bolt-Ons nastapił przeskok.

Wiedzieliśmy że VR Tuned system świetnie radzi sobie z częściami bolt-ons ale sami chcieliśmy się przekonać jak dobrze można zestawić cały sprzęt. Ten testowany model Honda Civic FK8 CTR ma pełny układ wydechowy HKS Mishimoto, intercooler i Mishimoto intake. Z owymi częściami bolt-ons FK8 powinien mieć niższą temperaturę pobieranego powietrza oraz większy jego przepływ.

  • moc wyjściowa 320KM
  • runda 1 zwiększenie mocy do 360KM
  • runda 2 zwiększenie mocy do 374KM
  • poprawa czułości gazu
  • pełna synchronizacja z częściami bolt-ons

Po zabezpieczeniu pasami Hondy i odpaleniu pełnej mocy na hamowni uzyskaliśmy 315KM co już daje lepszy rezultat od porzednich FK8 testowanych w przeszłości. Zauważamy że części bolt-ons poprawiły winik końcowy bez żadnych większych modyfikacji. Po sprawdzeniu mocy wyciagneliśmy ECU intalujac nasz VR Tuned ECU Flash synchronizujac go z FK8 CTR.

VR Tuned po zainstalowaniu w ECU poprawił wynik na 360KM co daje wzrost o 45KM. Widzimy na przykładzie Hondy Civic FK8 jak łatwo można podnieść moc w nie całe pół godziny wykorzystując VR Tuned ECU Flash. Poniżej prezentujemy filmik jak ten cały proces przebiegał zapraszamy!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy dziękujemy !

3 Replies to “FK8 Honda Civic Type R z VR Tuned ECU Flash na częściach Bolt-Ons! ile koni uzyskaliśmy?”

  1. Pingback: sildenafil uk

Leave a Reply

Your email address will not be published.