Amortyzatory FOX 3.0 Factory Race Series do Jeep Wrangler JL

Niezaprzeczalnie Wrangler JL jest wspaniałym Jeepem ciągle posiada solidna ramę oraz mocne zawieszenie. Jednak niektórzy twierdza, że to już nie ten sam Jeep co kiedyś. Zarówno do poprzednich modeli jak i tych nowej generacji świat aftermarketowych części ma wiele do zaoferowania. Amortyzatory FOX 3.0 Factory Race Series do Jeep Wrangler JL są czymś co definitywnie powinniśmy wziąść pod uwagę.

Amortyzatory te są specjalnie zaprojektowane do zestawów podnoszących Jeepa po między 3-4 inczami w górę. Technologia Bypass damping zapobiega osiadaniu oraz znacznie podnosi terenowe właściwości jezdne Jeepa JL.

Duża obudowa z anodowanego aluminium poprawia cyrkulację oleju oraz jego chłodzenie. System Dual Speed Compression (DSC) pozwala na manualne, oddzielne ustawienie powolnej lub szybkiej kompresji dostosowując zawieszenie do każdego rodzaju terenu.

Przednie amortyzatory FOX pasują zarówno do Wranglera JL jak i do JT Gladiator natomiast tylne tylko do Wranglera JL. Dla każdego kto chciałby poprawić właściwości jezdne szczególnie w charakterze off-road amortyzatory FOX 3.0 Factory Race Series będą doskonałym rozwiązaniem.

  • duża aluminiowa obudowa
  • manualne ustawienie kompresji DSC
  • technologia bypass damping

Leave a Reply

Your email address will not be published.