Felgi HRE do Chevrolet Corvette C8 2020 w modelach P107SC i P104SC

Po debiucie nowego Chevroleta Corvette, który wzbudzilł wiele różnego rodzaju emocji część jego entuzjastów zdała się być nie do końca zadowolona. W ich opinii średniej mocy 500 konny silnik wydaje się być nie wystarczająco mocny (kwestia podejścia), a tapicerka oraz wnętrze również nie sprostała ich wymaganiom (no nie wiem). Ale jedną rzeczą do której nie mieli prawa się doczepić jest bez wątpienia jego stylistyka.

Bardziej skupieni twórcy na właściwościach jezdnych tego pięknego super samochodu skonstruowali auto łatwiej dostępne dla potencjalnego klienta stąd też słabszy jego silnik.

Natomiast coś co wznosi wygląd chevroleta Corvette C8 ponad jego standard są jak zawsze koła czyli piękne felgi. W tym przypadku prezentujemy Państwu zestawy jednej z przodujących firm na rynku światowym, a mianowicie HRE w dwóch wersjach: satynowym brązie P107SC pod kolor czerwony, oraz błyszczącym węglu P104SC pod kolor białej perły.

Jedno częściowe monoblokowe felgi firmy HRE zaprojektowane są aby do minimum zmniejszyć ich wagę utrzymując przy tym wytrzymałość, niepowtarzalny wygląd oraz właściwości jezdne na najwyższym poziomie. Owinięte w gumy Michelin Pilot Sport 4S przekazują pełną moc Corvetty ukazującej się przed nami trasie.

  • monoblokowa konstrukcja
  • niesamowite wykończenie
  • zaawansowana technologia

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy Dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.