Nowe zestawy tuningowe do Kawasaki Teryx KRX 2020 firmy HMF

W roku 2008 pierwszy Kawasaki Teryx został wydany jako pojazd o pojemności 750 cm3 z napędem 4×4. Był to UTV spełniajacy potrzeby jazdy rekreacyjnej zapewniający również dobrą zabawę. Wraz z pojawieniem się na rynku Can-Am X3 i Polaris RZR sprzedaż Teryxa gwałtownie spadła ze względu na możliwości i wydajność pojazdów konkurencji.

Kawasaki ponownie postanowił sprostać oczekiwanią klienta po czym wydał w 2020 roku Kawasaki Teryx KRX 1000 wyposażony w 8 zaworowy silnik DOHC o pojemności 999cm3. generujący niepowtarzalny ton, wracając z podniesionym czołem na rynek UTV. Pojawiło się wielu chętnych na nowego Teryxa i wraz z nimi potrzeba jego ulepszenia oraz modyfikacji.

Firma HMF Racing postanowiła ten problem rozwiązać projektując rozwiązania, które pomogą ulepszyć KRX 1000 w królestwie off-roadu, poprawiając wydajność, bezpieczeństwo, brzmienie oraz stan naszego samopoczucia 🙂

Opracowano narzędzie DynoJet Power Commander, dzięki któremu możemy zwiększyć moc wyjściową poprawiając tym samym wydajność silnika.

Wypuścili przednie i tylne zderzaki które mają na celu ochronę podwozia i dodatkowo zamocowano w nich mocowania wyciągarki i odbiornika zaczpu.

  • hartowana stal
  • łatwe w montażu
  • malowane proszkowo
  • najwyższa jakość wykonania

Oraz oferują w swoim asortymencie wydechy w wersji cichej lub głośnej nadając niesamowite brzmienie oraz obniżając wagę wersji standardowej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published.