Nowe Felgi HRE P111SC do Audi RS 6 AVANT 2021

Długo wyczekiwane Audi RS 6 AVANT 2021 w końcu się pojawiło. Jest to definitywnie połączenie osiagów, luksusu, użyteczności oraz sportowego charakteru. Jej 600 konny silnik 4 litrowy V8 z podwójnym doładowaniem osiąga 100kmh w zaledwie 3,5 sekundy.

Stylistyka nowego RS 6 jest sportowa i elegancka nie potrzebuje żadnych modyfikacji. Jedynym dodatkiem, który odróżnił by Audi od innych będą napewno nowe koła. I w tej kwestii pojawia się znana na całym świecie marka HRE, która opublikowała właśnie zdjęcie nowej RS 6 na zestawie kutych monoblokowych kół wykończonych satynowym brązem, pasujących do fabrycznego ustawienia 22×10,5 na oponach 285/30/22.

Seria P1SC firmy HRE to ewolucja najlepiej sprzedającej się serii P1. Zaczęło się od samej filozofii łączenia praktycznej lekkiej konstrukcji z optymalizacją skupioną na torze i poszło dalej. HRE zwiększył sztywność szprych jednocześnie zmniejszając masę dzięki konstrukcji I-Beam. HRE również zwrócił szczególną uwagę na punkty przecięcia szprych, a także na krawędź zewnętrzną, właśnie ze względu na wagę poprawiając równocześnie ich wygląd.

  • monoblokowe felgi
  • konstrukcja I-Beam
  • nowoczesna technologia
  • satynowy brąz

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub Zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.