15 -calowe felgi off road Ken Block Beadlock UTV już dostępne

Od założenia w 2009 roku MHT Luxury Alloys Fuel Off-Road marka ta stała się jedną z najbardziej zaufanych i sprawdzonych na rynku. Koła fuel od 10 lat przyciągają uwagę entuzjastów off roadu dzięki swoim najnowocześniejszym projektom, wyposażeniem oraz technologicznym osiągnięciom. Dzisiaj firma Fuel Off-Road nadal jest znana z produkcji jednych z najbardziej zaawansowanych kół terenowych głównie ze względu na innowacyjne rozwiązania inżynieryjne.

Fuel Off-Road szczyci się tym, że może zapewnić praktycznie każdemu entuzjastowi off-roadu estetykę oraz funkcjonalność tyczy się to ciężarówek, UTV, etc.

W tym momencie mają przyjemność ogłosić swoje nowo dostępne 15-calowe koła Ken Block Beadlock w trzech różnych wykończeniach. Fuel UTV z radością również przedstawia współpracę z Kenem Blockiem słynnym kierowcą i entuzjastą serii filmów Gymkhana i marką Hoonigan. Dzięki klasycznej sześcioramiennej konstrukcji i naprawdę wyjątkowemu pierścieniowi typu beadlock koła te przeniosą twój pojazd terenowy na wyższy poziom.

Podpis Kena Blocka “43” i wytłoczone logo Fuel to dodatkowe akcenty, które dla wielu entuzjastów mogą być dodatkowym atutem przybliżającym ich do zespołu. Koła Ken Block Beadlock dostępne są w trzech kolorach Matte Black, Matte Gunmetal i Matte Bronze z czarnym pierścieniem i występują w rozmiarach 15×6+38mm z rozstawem śrub 4×156 lub 4×137.

  • innowacyjne rozwiązania technologiczne
  • dostępne w trzech wykończeniach
  • bardzo wysoka jakość
  • polecane przez Kena Blocka

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.