Nowy spoiler APR Performance GTC500 do Mercedes AMG GT

Mercedes-AMG jest odpowiedzialny za tworzenie ikon sportowych super samochodów i sportowych sedanów. Na szczycie hierarchi AMG znajduja się GT, GTS i GTR. Dla większości miłośników AMG GT w originalnej wersji jest on niepowtarzalny i dużo więcej niż wystarczający. Jednak znajduja się również tacy którzy chcą wycisnąć z niego trochę więcej możliwości a właściwie właściwości jezdnych, nie inwestujac w dużo droższego Mercedesa AMG GTR.

Jeśli planujesz zaczerpnąć przyjemności jazdy po torze lub wykorzystać możliwości swojego Mercedesa AMG na inwentach sportowych, stabilność będzie tutaj kluczem poprawiając również jego prędkość. Stabilny samochód, bardziej przewidywalny i łatwiejszy w prowadzeniu bez strachu, że coś pójdzie nie tak jest tutaj więcej niż wymagane. Jednym ze sposobów poprawienia jego stabilności przy wysokich prędkościach jest przyciśnięcie go do ziemi wykorzystując zasady aerodynamiki.

Na szczęście dla właścicieli AMG GT coupe, firma APR Performance wypuściła ich nowy spoiler GTC500. Jest on wykonany z karbonowego materiału (airfoil) zaprojektowanego tak aby zwiększyć siłe nacisku bez odczuwalnego oporu powietrza. Poprawi to napewno czas okrążenia podczas zabawy na torze lub sportowych iwentów nie wspominajac o wyjatkowej stylistyce AMG GT.

  • karbonowa konstrukcja
  • potwierdzona stabilność podczas dużych prędkości
  • potwierdzona poprawa czasu okrążenia
  • wyglada pięknie

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.