Poprawiliśmy brzmienie Porsche GT3 instalując układ wydechowy Armytrix Valvetronic niesamowite!

Najprawdopodobniej już wiesz że Porsche 911 jest jednym z najlepszych sportowych samochodów świata. Szczególnie GT3 I GT3RS w hierarchi plasuja się pośród czołówki.

Porsche ciężko pracuje aby dać GT3 i GT3RS niesamowity poziom performance zachowując przy tym walory samochodu do użytku codziennego. Skupiając się na komforcie jazdy porsche zmuszone było do zainstalowania cichego układu wydechowego.

Entuzjaści natomiast lubią żeby ich maszyny brzmiały tak dobrze jak wyglądają. Na szczęście świat tuningu ma wiele do zaoferowania. Właściciel tego 911 GT3 zawitał do naszego sklepu po VR Tuned ECU flash i układ wydechowy Armytrix Valvetronic.

Dlaczego wybrać Armytrix ?

Co czyni układ wydechowy Armytrix tak unikatowym, to jego Valvetronic system. Valvetronic system pozwala na przełączanie z poziomu cichego tonu na głośny za pomoca pilota, który jest w zestawie lub poprzez aplikacje w smartfonie. Wykorzystane jest zdalne sterowanie przepustnicami.

Rezultat

Po zainstalowaniu układu wydechowego Armytrix zabraliśmy Porsche 911 GT3 na próbę, gdzie dzięki systemowi Valvetronic mogliśmy przebujać się przez miasto po cichu. Po czym na otwartej drodzę wsłuchać się w symfonię wydobywajaca się z tego pięknego dzieła sztuki. Zapraszamy do obejrzenia filmiku poniżej !

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy dziekujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.