Toyota 4Runner doładowana poprzez Magnuson Supercharger, zweryfikowana hamownią oraz jazdą off road!

Jednym z problemów na który uskarżają się właściciele Toyoty 4Runner 2010+ jest według nich słaba moc silnika 4.0L V6. Jest to dosyć duży SUV więc zwolenicy mocnych wrażeń twierdzą, że powinna być zaaplikowana jednostka V8. Niestety nie było to zamierzeniem Toyoty, więc 4Runner jest znana z niewystarczającej mocy i z tego, że jest po prostu wolna.

Rozwiązaniem problemu jest zmiana silnika na V8 co wiąże się z niebagatelnymi kosztami lub zainstalowanie części bolt-on, co ciągle może być niedokońca satysfakcjonujące.

Jeśli potrzebujesz naprawdę profesjonalnie zwiększyć moc swojej Toyoty 4Runner bez kosmicznych kosztów, pojawia się na drodze Magnuson ze swoim zestawem Supercharger. Wykazuje się on wysoka wydajnością TVS1320 wraz z wbudowaną chłodnicą międzystopniową.

Instalacja owa charakteryzuje się zwiększeniem mocy o około 30% odczuwalna jest również niesamowita poprawa przyspieszenia. Z takimi parametrami jest dużo łatwiej i przyjemniej holować, jeździć na codzień oraz rozkoszować się przyjemnościa jazdy po bezdrożach off-road.

Jednym z największych atutów Magnuson Supercharger jest jego niezawodny system zwiększenia mocy bez przegrzewania się. Zaprojektowany tak aby go doładować w bezpieczny sposób dając nawet 3 letnią gwarancję lub gwarancję 36tys. mil.

  • zwiększenie mocy o 30%
  • duża poprawa przyspieszenia
  • wbudowana chłodnica międzystopniowa
  • 3 lata gwarancji

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.