Nowe zawieszenie gwintowane marki KW już dostępne

Zawieszenie Firmy KW od lat dominuje na rynku. Ciągłe wprowadzanie nowych innowacji technologicznych czyni markę KW tak wyjątkową. Zapewniają odpowiednie współczynniki sprężystości wraz z ustawieniami tłumienia. Trójdrożne sprężyny Clubsport są najlepszą opcją poważnego kierowcy torowego, który chce indywidualnie precyzyjnie wyregulować zawieszenie odpowiednio pod kątem różnych strategii wyścigowych.

Trójdrożne zawleczki Clubsport zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o zawodnikach tak aby wytrzymać najtrudniejsze i najdłuższe tory na świecie Nurburgring Nordschliefe. 16-klikowa kontrola tłumienia pozwala również na wszechstronność dynamiki zawieszenia.

Druga seria Variant firmy KW zapewnia wysokiej jakości system Coilover do wymiany fabrycznych amortyzatorów i sprężyn. W tym przypadku występuje 14-klikowa regulacja kompresji i odbicia wraz z regulacją wysokości. Seria ta jest idealna do samochodów ulicznych, które wymagają często szerokiego zakresu regulacji oraz utrzymanie jej na stałe.

DDC plug and play marki KW natomiast pozwala właścicielom zachować fabryczne elektroniczne możliwości tłumienia. Cewki DDC zintegrowane z systemem fabrycznym oferują regulację wysokości bez rezygnacji z zaawansowanej technologii elektronicznej kontroli tłumienia.

Każda z serii oferowanych przez KW oferuje niesamowite korzyści dla określonych zastosowań klienta.

Porsche 911 (991.2) GT2 RS & GT3 RS : Clubsport 3 Way

BMW E30 M3 : Variant 3

2019+ BMW 330i (G20) : Variant 1 / Variant 2 / Variant 3

2020+ BMW M340i (G20) : Variant 1 / Variant 2 / Variant 3

2020+ Toyota Supra GR : Variant 1

2019+ BMW Z4 SDrive (G29) : Variant 1

2018+Ford Mustang : Clubsport 2 Way

Honda Civic Type-R : Clubsport 2 Way

Mercedes AMG GT 53 4-Door Coupe : Height Adjustable Spring Kit

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.