Nowy Body Kit do Chevrolet Corvette C8 firmy Pandem

Nowy Chevrolet Corvette C8 jest jednym z najbardziej kultowych i rewolucyjnych super samochodów na rynku. Z umieszczonym silnikiem na środku wchodzi na nowy poziom stylistyczny i nie tylko stając się jedną z najpopularniejszych Corvette wyprodukowanych do tej pory.

Podczas gdy wszyscy ścigają się w kierunku pierwszego 1000-konnego C8, firma Pandem pracowała w cieniu nad pierwszym na świecie szerokokadłubowym zestawem dla C8. Dzięki renderowaniu nowo zaprojektowanego zestawu szerokokadłubowego Pandem, cała społeczność rynku wtórnego mówi o nim i to nie bez powodu. Firma Pandem jest powszechnie znana z najbardziej unikalnych zestawów karoserii do wielu pojazdów. Zaczynajac od starszych Japońskich samochodów sportowych, Pandem lub “Rocket Bunny” produkowanych przez TRA Kyoto do Greddy.

Szerokie rozbłyski błotników i opadająca przednia aero były pierwotnie przeznaczone na tor wyścigowy i od tego czasu są pionierami w zestawach szerokokadłubowych i karoserii. Stylizacja szybko przyjęła się dla Pandema, ponieważ najbardziej znany ich zestaw był dla starego Nissana 240SX.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.