Bagażnik Dachowy KC HILITES + Zintegrowany Pas Świateł do FORD F-150

Od ponad 50 lat marka KC HILITES jest synonimem przygody gwarantując jakość i wydajność swoich produktów. KC wykorzystuje funkcje zaprojektowane do rajdów terenowych przekształcając je w wyjątkowe rozwiązania oświetleniowe i produkty dla tych którzy lubią odkrywać mniej uczęszczane drogi. Najnowszą ofertą firmy KC HILITES jest zestaw M-Rack z bagażnikiem dachowym i zestawem świateł z nim zintegrowanych.

Praktyczność i modułowość są wyznacznikiem tego niskoprofilowego bagażnika dachowego charakteryzującego się aerodynamiką oraz wytrzymałością gotowego do przewożenia ładunków. Jest on zbudowany z lekkiej aluminiowej konstrukcji dzięki czemu masa własna praktycznie nie ulega zmianie.

Od zintegrowanych uchwytów świateł dla dodatkowych bocznych świateł mijania po unikalne szyny sprzętowe możliwości tego bagażnika są nieograniczone.

KC HILITES korzystają z zaawansowanego skanowania pojazdów 3D później precyzyjnego cięcia laserowego. Konstrukcja perfekcyjnie uzupełnia kontury dachu eliminując wszystkie mniej korzystne szczeliny lub niewygodne pozycjonowanie, czego nie można się spodziewać w standardowych bagażnikach dachowych oferowanych na rynku.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.