Nowe Gwintowane zawieszenie do Polaris RZR Marki aFe Power SWAY-A-WAY

Firma aFe znana również jako inżynieria zaawansowana ‘Flow” jest marką wysoko cenioną, specjalizującą się w szerokim zakresie zastosowań motoryzacyjnych oraz racingowych. W tym momencie mają do zaoferowania zestawy gwintowanego zawieszenia do dwu i cztero osobowych modeli Polaris RZR XP 1000 i XP Turbo 2014-2019 z 2,5 calowym zestawem przedniego zbiornika i 3,5 calowym tylnego, oby dwa zawierają regulatory kompresji.

W zestawach tych wykorzystane są komponenty, które spisały się w wyścigach a sama technika oraz technologia budowy ma juź za sobą 20 letnie doświadczenie. Zestawy te oferują regulowaną wysokość jazdy oraz regulatory kompresji Sway-A-Way zapewniające doskonałe krzywe tłumienia. Korpusy cylindrów wykonane są ze stali ocynkowanej z elementami aluminiowymi oferując trwałość oraz wytrzymałość

Niezależnie od tego czy jeździsz po wydmach, ścigasz się po bezdrożach lub pustyni możesz dobrać idealne ustawienie dla danych warunków. 16 kliknięciowy regulator kompresji może przejść od całkowicie otwartej (miękkiej) pozycji do całkowicie zamkniętej (twardej) oferując 200%towy wzrost siły tłumienia w zaledwie dwóch pełnych obrotach GF polimerowego pokrętła regulacyjnego. Tłumienie odbicia natomiast pozostaje niezmienione niezależnie od ustawień i wybranej kombinacji zaworów.

Sway-A-Way są idealnym rozwiązaniem do wszelkich zastosowań gdzie potrzebna jest szybka regulacja w celu optymalizacji i dostosowania potrzeb naszego pojazdu w zależności od warunków terenowych lub naszych upodobań.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.