Felgi FlowForm FF11 do Porsche 992 Cabrio firmy HRE

Firma HRE właśnie wypuściła nowe felgi z serii FlowForm FF11 do Porsche 922 Cabrio. Generacja 922 Porsche 911 Cabrio jest równie ekscytująca jak i jego odpowiednik z twardym dachem pozostając wierny zarówno stylistyce jak i charakterystyce osiągów. Koła FF11 są dostępne w 20-calowej wersji na przód oraz 21-calowej na tył, odpowiednio dla opon 245/25/20 i 305/30/21. Jeśli chodzi o kolorystykę zadbali o naprawdę duży wybór.

Firma HRE od dłuższego czasu znajduję się w awangardzie Światowego rynku felg zyskując solidną reputację wśród entuzjastów motoryzacji. Dzięki imponującej ofercie obejmującej znakomite elementy stylistyczne oraz niezrównaną jakość przy stosunkowo niskiej cenie wielu miłośników tuningu może się nimi cieszyć.

Felgi formowane przepływowo FF11 zostało wykonane przy użyciu najlepszej dostępnej technologii oraz inżynierii. Chociaż Porsche 922 samo w sobie jest piękne nowy zestaw kół może go wynieść na jeszcze wyższy poziom wyróżniając go na tle innych.

HRE od ponad 30 lat słynie z jednych z najlepszych felg do samochodów sportowych oraz super samochodów. Firma projektuje, konstruuje, i produkuje jednoczęściowe, dwuczęściowe oraz trzyczęściowe kute koła, a także odlewane felgi aluminiowe FlowForm. Felgi FlowForm tworzone są z tego samego kutego aluminium co w przypadku serii Competition ale w formacie jednoczęściowym czyli odlewane konstrukcje są rozciągane do kształtu formy aby zapewnić wytrzymałość kutego koła w niższej cenie sprzedaży. Cała gama felg HRE jest objęta dożywotnią gwarancją oraz standardowo wyposażona jest w kołpak środkowy HRE, trzonek zaworu i śruby mocujące.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.