Vorsteiner Monza program Mondiale Edizione dla Lamborghini Huracan

Firma Vorsteiner jest światowej klasy producentem zestawów aerodynamicznych oraz kół do najbardziej zaawansowanych pojazdów sportowych i nie tylko. Programy które tworzą są dedykowane takim marką jak: Lamborghini, Ferrari, McLaren, Tesla, BMW i opuszczają drzwi Vorsteiner jako podzespoły o najwyższej jakości. Najnowszym ich programem jest Monza – Mondiale Edizione dla pięknego super samochodu jakim jest Lamborghini Huracan.

Pełna gama obejmuje dwa przednie spoilery z włókna węglowego, boczne pióra, ramki wlotu powietrza i spoiler. Każdy z elementów ma niesamowitą stylistykę, a inżynierowie również zadbali o aerodynamikę zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Doskonały splot włókien węglowych 2×2 tworzy piękny styl zapewniając jednocześnie wytrzymałość spojlerów dla modeli 580 i LP 610. Rzeźbione krawędzie za pomocą wbudowanych listew ukierunkowują pochłaniane powietrze Lambo, podkreślając jego już wrodzoną agresję.

Dodatkowym elementem lini nadwozia współgrających z całym zestawem są łopatki boczne.

Dopełnieniem natomiast całego programu Monza – Mondiale jest aeroplane skrzydło z włókna węglowego z aluminiowymi słupkami, którego zadaniem jest nie tylko podkreślić stylistykę Lamborghini Huracane ale docisnąć jego tył gdyż siła dociskowa jest niezbędna aby zapewnić odpowiednią kontrolę pojazdu oraz właściwości jezdne przy dużych prędkościach.

Najwyższej jakości konstrukcja i niezrównana stylistyka sprawiają, że ten program jest tak wyjątkowy i innowacyjny. Każdy komponent charakteryzuje się najwyższej jakości procesami produkcji aby zapewnić doskonały produkt końcowy.

  • najwyższej jakości włókno węglowe 2×2
  • najwyższej jakości konstrukcja
  • innowacyjne rozwiązania
  • aerodynamika potwierdzona testami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published.