Gwintowane zawieszenie firmy KW Variant 5 do Lamborghini Huracan

KW Suspensions prezentuje nowe gwintowane zawieszenie do wspaniałego super samochodu jakim jest Lamborghini Huracan. Jeśli chodzi o dostępność pod kątem modeli pasuje ono do Lamborghini Huracan 2014+ oraz modelu Spyder. Variant 5 został opracowany dla współczesnych samochodów sportowych z myślą o wymagających kierowcach.

Zestaw Coilover KW Variant 5 zapewnia możliwość obniżenia, lepszą obsługę i wysoki zakres regulacji. Amortyzatory V5 reagują natychmiast nawet przy niewielkim skoku sprężyny zapewniając szybsze ruchy kierownicą przy minimalnych wstrząsach. Co więcej jest to pierwszy na rynku zestaw gwintowany z 4 stopniową regulacją do samochodów drogowych wyposażony w najnowocześniejszą technologię KW Solid Piston. KW zwraca szczególną uwagę na 4 stopniową regulacje tłumienia oferując 13 kliknięć wysokiej i niskiej prędkości odbicia i regulacji kompresji.

Jeśli chcesz obniżyć i ulepszyć zawieszenie pojazdu, regulacja odbicia i kompresji jest świetna ale możliwość dostosowania ruchów zawieszenia przy różnych prędkościach jest jeszcze lepsza. Zapewniając niezrównane prowadzenie, osiągi i kontrolę zawieszenie to jest jednym z najlepszych na rynku pojazdów sportowych.

  • 13 kliknięciowa regulacja odbicia oraz kompresji
  • najnowocześniejsza technologia Solid Piston
  • 4 stopniowa regulacja tłumienia

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy bezpośrednio do sklepu Dziękujemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published.